Sada péče o pleť NovAge Man, kód 29446

PRO MUŽE

Sada péče o pleť vyvinutá speciálně pro muže redukuje známky únavy a stárnutí. Zároveň pleť osvěžuje, povzbuzuje a vyhlazuje. Klinické testy potvrdily, že při pravidelném používání působí proti projevům únavy. Sada obsahuje čisticí peeling, oční gel, sérum a pleťové mléko. Používejte každé ráno a večer.

Mužský rituál péče o pleť
Pokud jste muž, který chce vypadat svěže a mladistvě i s přibývajícími léty, je nezbytné, abyste dlouhodobě zainvestoval do vaší pleti. Když občas použijete běžný krém z drogerie nebo partnerčin krém, moc si nepomůžete. Mužská pleť potřebuje lepší péči; proto byste si měl osvojit každodenní vysoce účinný rituál péče o pleť.

Oriflame NovAge Men - rituál péče o pleť

KROK 1: ČIŠTĚNÍ
Tento nezbytný první krok zajistí lepší vstřebání produktů s účinnými látkami a zajistí, že budou mít optimální výsledky. Čisticí peelingový gel NovAge Men byl speciálně vyvinut tak, aby odstraňoval odumřelé buňky a usazené nečistoty. Zanechá vaši pleť matnou a bez přebytečného mazu, připraví ji na následnou hydrataci a osvěžení.

Oriflame NovAge Men - rituál péče o pleť

KROK 2: OČI
Pleť kolem očí je jemnější a potřebuje speciální péči. Osvěžující oční gel NovAge Men působí na citlivé okolí očí efektivní technologií, která redukuje projevy únavy.

Oriflame NovAge Men - rituál péče o pleť

KROK 3: SÉRUM
Sérum posune váš režim péče o pleť na novou úroveň; obsahuje totiž vysokou koncentraci aktivních látek. Povzbuzující hydratační sérum NovAge Men ihned oživí a zvláční pleť; zároveň zdvojnásobuje hydratační a vyživující účinky Omlazujícího gelového pleťového mléka, které intenzivně zmírňuje projevy stárnutí.

Oriflame NovAge Men - rituál péče o pleť

KROK 4: HYDRATACE
Hydratace je nezbytná pokud chcete, aby pleť vypadala svěže, zdravě a projasněně. Omlazující gelové pleťové mléko NovAge Men dodává pleti revitalizující hydrataci a zároveň bojuje proti všem známkám stárnutí.

Projasněnou a viditelně omlazenou pleť získáte za méně než 2 minuty!

KOUPIT SADU

REGISTROVAT A ZÍSKAT SLEVU 23%