Oriflame Sada NovAge Ecollagen Wrinkle Power 30+

Sada NovAge Ecollagen Wrinkle Power 30+, kód 42489

Doporučeno pro vě k 30+

  
Vyspělá výkonná sada péče o pleť s patentovanou technologií Tri-Peptide a extraktem z kmenových buněk lilkovitých rostlin. Viditelně redukuje vrásky a zjemňuje tón a texturu pleti; výsledkem je hladká, projasněná, odolná pleť. Součástí sady je čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém.

SADA NovAge Ecollagen Wrinkle Power obsahuje:

1.Čisticí gel NovAge Supreme:
Gel má inteligentní složení, které dokonale připravuje pleť na vstřebávání séra a hydratačních krémů. Šetrně čistí pleť, aniž by narušoval její ochrannou bariéru. Hydratuje, tonizuje a zanechává pleť báječně jemnou a pružnou.
2. Oční krém NovAge Ecollagen Wrinkle Power:
Je vyvinut tak, aby ihned zmírnil viditelnost linek, váčků a kruhů pod očima a postupem času redukoval vrásky.
3. Sérum NovAge Ecollagen Wrinkle Power:
Supersérum s velmi lehkým složením se snadno vstřebává, ihned intenzivně hydratuje pleť a vyhlazuje tak vrásky zevnitř. Je vyvinuto tak, aby zvýšilo hladinu kolagenu a postupem času podpořilo zdravý vzhled pleti.
4. Denní krém NovAge Ecollagen Wrinkle Power SPF30:
Výkonný hydratační denní krém s více účinky redukuje vrásky, zanechává pleť hebkou, hladkou a projasněnou a pomáhá zpomalit její stárnutí.
5. Noční krém NovAge Ecollagen Wrinkle Power:
Hloubkově obnovuje pleť tak, aby byla po probuzení hebká, hladká a projasněná. Postupem času pomáhá zvýšit obsah kolagenu a posílit pleťovou bariéru, redukuje vrásky a pomáhá zpomalit stárnutí pleti.