Sada NovAge Bright Sublime, kód 31775

PRO KAŽDÝ VĚK

Tato vyspělá účinná péče o pleť obsahuje výtažek z perské akácie a extrakt z rostlinných kmenových buněk açaí. Intenzivně hydratuje a čistí pleť a dodává jí svěží, zářivý vzhled. Pomáhá oddálit známky stárnutí. Součástí sady je čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém.

Kompletní sada produktů pro dosažení hladké, projasněné a zdravě vypadající pleti. Okamžitě vyplňuje a vyhlazuje vrásky, postupem času je redukuje a pomáhá zpomalovat proces stárnutí pleti. Základem složení je patentovaná technologie Tri-Peptide, nízkomolekulární kyselina hyaluronová a výtažek z rostlinných kmenových buněk. Klinicky, spotřebitelsky a dermatologicky testováno.

SADA NovAge Bright Sublime obsahuje 5 produktů

PROJASŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ VODA NOVAGE BRIGHT SUBLIME:

Složení na vodním základě odstraňuje zbylé nečistoty a postupem času odhaluje projasněnější, vyrovnanější tón s méně viditelnými pigmentovými skvrnami. Jemně parfémováno.

PROJASŇUJÍCÍ OČNÍ KRÉM NOVAGE BRIGHT SUBLIME:

Vyspělý účinný oční krém, jehož základem je patentovaná technologie Multi-Bright a extrakt z kmenových buněk gardénie. Redukuje pigmentaci, projasňuje kontury očí, zmírňuje otoky a tmavé kruhy a postupem času vyhlazuje linky a vrásky. Snadno se vstřebává a má vyhlazující matný efekt. Bez parfemace.

PROJASŇUJÍCÍ DENNÍ KRÉM SPF 20 NOVAGE BRIGHT SUBLIME:

Odhalí zářivější a rovnoměrnější tón pleti. Postupem času redukuje pigmentové skvrny a vyhlazuje vrásky. SPF 20 chrání před fotopoškoozením pleti. Klinicky testováno. Jemně parfémováno.

PROJASŇUJÍCÍ NOČNÍ KRÉM NOVAGE BRIGHT SUBLIME:

Vyspělý účinný noční krém projasňuje tón pleti a redukuje pigmentové skvrny. Pleť je postupně stále zářivější a dokonalejší. Jeho základem je patentovaná technologie Multi-Bright a antioxidační flavonoidy z ginkgo. Nemastné složení se snadno vstřebává. Jemně parfémováno.

PROJASŇUJÍCÍ SÉRUM NOVAGE BRIGHT SUBLIME:

Vyspělé účinné supersérum je vyvinuto tak, aby zvýšilo účinky denního a nočního krému, postupně odhalilo zářivější, vyrovnanější tón pleti, redukovalo pigmentové skvrny a vyhladilo vrásky. Klinicky testováno. Jemně parfémováno.