Sada péče o pleť NovAge pro věk 50+

Sada NovAge Time Restore 50+, kód 31774


94 % ŽEN SE ZRALOU PLETÍ ZAZNAMENALO ZLEPŠENÍ PRUŽNOSTI A VYŽIVENÍ PLETI

 
Základem složení krémů Time Restore je technologie GenisteinSOY  a výtažek z kmenových buněk jitrocele. Intenzivně vyživuje a hydratuje; výsledkem je hustší a odolnější pleť s pevnějšími obličejovými konturami, viditelná redukce hlubokých vrásek a tmavých skvrn. NovAge Time Restore poskytuje zralé pleti vše, co potřebuje k tomu, aby vypadala skvěle.
 
SADA NovAge Time Restore obsahuje:
1. Krém na oči a rty NovAge Time Restore: obsahuje technologii GenisteinSOY & extrakt ze světlíku lékařského.  Technologie GenisteinSOY  pomáhá zvýšit hladinu kolagenu a zlepšit přenost vody mezi buňkami, posílit hydrataci a hustotu pleti a vyhladit hluboké vrásky. Světlík lékařský pomáhá posílit vlásečnice kolem očí, zlepšit tak mikrocurkulaci a viditelně redukovat tmavé kruhy.
2. Revitalizační sérum NovAge Time Restore: obsahuje technologii GenisteinSOY a výtažek z lékořice. Technologie GenisteinSOY pomáhá posílit tvorbu kolagenu a zvýšit hydrataci buněk v pleti, zpevňuje pleť a vyhlazuje hluboké vrásky. Výtažek z lékořice obsahuje isoflavony, které zpomalují tvorbu melaninu a zesvětlují tak tón pleti.
3. Denní multikorekční krém SPF 15: obsahuje technologii GenisteinSOY a kyselinu hyaluronovou. Technologie GenisteinSOY pomáhá zvýšit hladinu kolagenu a zlepšit přenos vody mezi buňkami; výsledkem je hladší a hustší pleť. Kyselina hyaluronová podporuje a pomáhá uchovat zdravou hladinu hydratace v pleti. SPF 15 chrání před UV poškozením.
4. Noční regenerační krém NovAge Time Restore: Obsahuje technologii GenisteinSOY, přírodní výtažek z mokřadky a olej ze semínek černého rybízu. Technologie GenisteinSOY
pomáhá zvýšit hladinu kolagenu a hydratace v pleti a viditelně redukovat hluboké vrásky. Výtažek z mokřadky a olej ze semínek černého rybízu jsou bohaté na vyživující mastné kyseliny, které podporují jemnost, hladkost a pružnost pleti.
5. Čisticí gel NovAge Supreme
 
 

Stát se členkou a koupit za 199 9 Kč >>

 

 

Sada NovAge Time Restore 50+
Sada NovAge Time Restore 50+, kód 31774
 
 
 
pro věk 50+ >>
 
Tato technologicky vyspělá sada péče o pleť navrací zralé pleti pružnost, zpevňuje ji, zpevňuje obličejové kontury a viditelně zmírňuje hluboké vrásky a pigmentové skvrny. Je posílena o komplex GenisteinSOY a výtažek z rostlinných kmenových buněk jitrocele. Součástí sady je čisticí gel, oční krém, sérum a denní a noční krém.
 
SADA NovAge Time Restore obsahuje:
 
32627 - Denní multikorekční krém SPF 15 NovAge Time Restore
32628 - Noční regenerační krém NovAge Time Restore
32629 - Krém na oči a rty NovAge Time Restore
32630 - Revitalizační sérum NovAge Time Restore
33984 - Čisticí gel NovAge Supreme
koupit za 2599 Kč >>
 
zaregistrovat se a koupit za 1799 Kč + získat zdarma 
 
Strojek na čištění pleti SkinPro Sonic 3 v 1>>
Potřebujete pomoc s výběrem správných produktů pro Vaši pleť? Udělejte si krátký test a my Vám doporučíme ty nejlepší produkty právě pro Vás.
 
Průvodce péči o pleť >>