Vždy svěží s Oriflame

19.02.2014 19:47

Po zimě bývá vaše pleť unavená a bledá. Nastavte tvář prvním jarním paprskům a nechte pokožku doslova „rozkvést“ s inovativním složením krémů Ecollagen, které obsahuje rostlinné kmenové buňky. Extrakt z kmenových buněk prokazatelně podporuje tvorbu kolagenu a představuje skutečný průlom v boji proti vráskám.

30028 - Krém proti vráskám Ecollagen pro smíšenou až mastnou pleť
 

Neúprosný k vráskám, jemný k pleti
Věděli jste že... Vzácná regenerační síla rostlin způsobila skutečnou revoluci v kosmetických výzkumech? Vědci Oriflame jako první na světě dokázali, že výtažky z rostlinných kmenových buněk zvyšují tvorbu kolagenu až o 200%. Nově vytvořený kolagen pomáhá vyplnit vrásky zevnitř, vyhlazuje a zpevňuje pleť. Lehoučké složení nového denního krému Ecollagen intenzivně zvláčňuje pokožku, přitom nezanechává pocit mastnoty. Krém má navíc svěží vůni a je vhodný pro smíšenou až mastnou pleť.
Objem 50 ml


30030 - Liftingové sérum proti vráskám Ecollagen

Dvojí účinek
Zvyšte účinek denního a nočního krému Ecollagen extrémně výkonným sérem proti vráskám. Liftingové sérum Ecollagen obsahuje dvojitou koncentraci extraktu z rostlinných kmenových buněk a technologii Powerlift. Powerlift obsahuje velmi účinný peptid, který stimuluje tvorbu elastinu a pomáhá preventivně bránit příznakům ochabování pleti. Sérum má jemné složení, které se dokonale vstřebává, aplikujte dvakrát denně před nanesením denního a nočního krému.
Objem 30 ml

Zdroj: Oriflame