Profesionální stylisté DOPORUČUJÍ Oriflame/2013

22.01.2014 15:43

V XV. ročníku soutěže o Nejlepší výrobek roku 2013, kterou každoročně vyhlašuje Asociace vizážistů a stylistů České republiky, se i letos umístily naše kosmetické výrobky!

Dvojice produktů Oriflame, které od asociace získaly nadprůměrné hodnocení v roce 2013, se může chlubit pečetí – označením a logem „Doporučeno Asociací vizážistů a stylistů ČR“.

Jedná se o tyto produkty:


Micelární čisticí péče 3v1 Diamond Cellular

Luxusní odličovač make-upu, pleťová voda a čisticí péče 3v1.

Aplikujte na pleť obličeje ráno a večer vatovým tampónkem, bez použití vody. 200  ml

Kód:21339


26894 - 26898 Tuhý omlazující make-up SPF 15 Giordani Gold

Sametově hebký, krémově pudrový make-up s velmi lehkým složením vyrovnává tón pleti a vytváří dokonale projasněný efekt. Složení s protistárnoucí technologií BeautAge a speciálními pigmenty odrážejícími světlo zvyšuje přirozené projasnění pleti a minimalizuje viditelnost jemných linek. Snadno a rovnoměrně se roztírá a má hladký efekt po celý den. 10 g

 

Soutěž je tradičně určena výrobcům a dovozcům zboží, které je využíváno při práci vizážistů a stylistů. Odborná porota z řad vizážistů a stylistů testováním přihlášených výrobků ve své každodenní praxi i letos hodnotila 3 kritéria. V první řadě splnění funkce výrobku vyplývajícího z jeho charakteru, dále příjemnost a snadnost používání či aplikace a design, tedy vzhled a estetiku výrobku.

zdroj: Oriflame