Příběhy úspěšných

21.01.2014 17:37

Příběhy se povídají, příběhy se píší, příběhy se žijí a příběhy se předávají dál. Ne o všech se ale dá říci, že jsou zároveň skutečné, hluboce lidské, inspirující, motivující, hladící i povznášející.

Nám se podařilo najít ve firmě Oriflame stovky takových příběhů, některé z nich jsme sesbírali. Jsme přesvědčeni, že v každém z nich najdeme i kus sebe přesto, že třeba právě váš příběh tam uveden není.

Použijte tyto příběhy jako zdroj síly ve chvilkách, kdy nám právě veselo není, jako vstupní bránu pro člověka, který se rozhoduje připojit, ale možná váhá, zda bude Oriflame tou správnou volbou, jako rezervoár dalších příběhů poté, co jsme už vyčerpali svoje, jako poselství, které společně s našimi hodnotami předáváme dál.

Oriflame je o lidech a pro lidi, a také o lidskosti, nadšení a energii. Je o odvaze se měnit, o odvaze snít, o odvaze jít dál. Toto všechno je v „příbězích“ skryto mezi řádky.Tento program je pro všechny registrované kosmetické poradce Oriflame  včetně nováčků. Program pomáhá zvyšovat průměrnou objednávku.

Jiří Pech - týdeník Květy (pdf)

Blanka Barvířová - časopis Vlasta (pdf)

Irena Polánková - týdeník Květy (pdf)

Veronika Minaříková - časopis Vlasta (pdf)

Lenka Malinová - týdeník Květy (pdf)

Ellen Jahodová - časopis Vlasta (pdf)

Marie Pavlíčková - časopis Vlasta (pdf)

Pavel Zelinka - týdeník Květy (pdf)