Oslnivá jarní kolekce You Dazzle

01.02.2014 19:52

Na  oslavu  žen  po  celém  světě,  které  činí  náš  svět  lepším  místem,  představujeme  jarní  kolekci  You Dazzle.


Není nic lepšího, než obdarovat něžnou ženu voňavými květinami a není nic lepšího, než to udělat u příležitosti  Mezinárodního  dne  žen.  Kolekce  You  Dazzle  znamená  v překladu  „oslnit“  a  obsahuje tělovou a dekorativní kosmetiku s vůní rozkvetlé frézie. 
Inspirováno frézií
Stejně, jako umění, i květiny mají význam odvozený z historie a legend. Jemný květ frézie symbolizuje vřelost, přátelství a důvěru, a proto je ideálním způsobem, jak vyjádřit někomu skutečnou náklonost.  
Díky speciální kolekci tělové kosmetiky You Dazzle bude vaše tělo zahaleno do krásné kytice drobných květů. Tělová řada má navíc dokonalé hydratační vlastnosti.  

Krém na ruce You Dazzle
Rozmazlete svoje ruce krémem s výtažkem z frézií, který je dokonale zvláční a zjemní. Krém se rychle vstřebává a zanechá je krásně svěží a hebké.  
75 ml, 99 Kč
Sprchový gel You Dazzle  
Receptura krémového sprchového gelu s květinovou vůní má vyvážené PH, neobsahuje mýdlo a je obohacena o zvláčňující výtažek z frézií. Šetrně čistí pokožku a zanechává ji svěží a jemně provoněnou.  
200 ml, 149 Kč
Mýdlo You Dazzle  
Čistící mýdlo s výtažkem z frézií provoní ruce něžnou květinovou vůní a zanechá je svěží a příjemné na dotek. Jemné složení je vhodné pro každodenní použití.  
100 g, 59 Kč

 

zdroj: Oriflame