Odhalte štíhlejší a pevnější tělo!

19.02.2014 19:54

Zatočte s celulitidou.

Asi každá z nás má s pomerančovou kůží větší či menší potíže. Cvičíte, udržujete si tělo v dobré kondici, snažíte se omezit nezdravé cukry a tuky a stále to nestačí? Pomerančová kůže obtěžuje váš život? Potom vyzkoušejte profesionální péči od BioClinic. Nové sérum proti celulitidě pomáhá dokonale tvarovat tělo díky speciálnímu komplexu Cellu-Light s patentovanou technologií podporuje spalování tukových buněk v pokožce, zlepšuje mikrocirkulaci krve, odbourává tukové buňky a snižuje jejich další tvorbu. Výsledkem je viditelně hladší pokožka a dramatický zeštíhlující efekt s redukcí úporné celulitidy.


30083 - Redukční péče proti celulitidě Bioclinic
Objem: 100 ml

Věděli jste že… Nová patentovaná technologie Cellu- Light je výsledkem šestileté práce vědeckého týmu Oriflame. Obsahuje účinné látky jako je kofein, baltické řasy, glaucín, kyselinu linolovou a retinol. Masážní hlavice s kovovými kuličkami navíc perfektně zvýší účinnost séra.
Klinické výsledky: Štíhlejší obvod stehen až o 2,2 cm2a výrazná redukce celulitidy až o 43%.
Tip Oriflame: Redukční sérum Bioclinic používejte spolu s intenzivním cvičením. První krok k úspěchu je začít. S našimi praktickými pomocníky bude každé cvičení radost!

Zdroj: Oriflame