Krása nezná věk

14.09.2014 19:32

Oriflame je již přes 50 let na předních místech v oblasti výzkumu a vývoje péče o pleť. Všechny naše produktové řady spojují nejnovější vědecké inovace s těmi nejvybranějšími přírodními ingrediencemi, a sdílejí stejný cíl – uchovat zdraví a krásu vaší pleti.

Naše nabídka zahrnuje výrobky pro všechny věkové skupiny a potřeby. Zjistěte o nich více a vyberte si pro sebe ty správné:

Ecollagen 35+

Ve 30ti se na naší pleti začínají objevovat známky stárnutí v důsledku pomalejší tvorby kolagenu; vznikají jemné linky a kolem očí se mohou objevit kruhy a otoky.
Musíme se více soustředit na hydrataci, buněčnou obnovu a zachování zdravé hladiny kolagenu, aby nedošlo k tvorbě vrásek. Krémy Ecollagen využívají rostlinné kmenové buňky, stimulují tvorbu kolagenu a zajišťují SPF ochranu. Zanechávají pleť hebkou, hladkou a bez vrásek.

Royal Velvet 40+

S postupujícím věkem se začíná rozpadat kolagen a elastin (přirozené strukturální proteiny, které hrají zásadni roli v pevnosti a odolnosti pleti). Pleť už se nemůže regenerovat tak rychle jako dříve a známky stárnutí začínají být stále viditelnější. Pleť je o poznání sušší a mdlejší.
Převratný komplex Black Iris Infusion obsahuje izofl avony a minerály, které podporují zpevňující strukturu pleti – posilují a hydratují ji.

Diamond Cellular 40+

V průběhu stárnutí začíná být pleť stále více mdlá. Unikátní řada Diamond Cellular působí na buněčné úrovni; směs luxusních přísad a zvláčňujících látek odhaluje opticky mladší, projasněnější pleť.
Naše nejluxusnější omlazující receptura projasňuje pleť unikátním složením, obsahujícím diamantový prach. Poskytuje pleti okamžité projasnění a mladistvě zářivý efekt.

Time Reversing 45+

Hormonální změny, gravitace a vystavování pleti slunci začínají stále více ovlivňovat stav vaší pleti. V této dekádě je hydratace zcela zásadní; pro obranu proti známkám sátrnutí je tedy nezbytné bohatší složení denního a noční krému.
Unikátní ingredience GenisteinSOY obsahuje výkonné antioxidanty, které revitalizují váš obličej, zmírní vrásky a zároveň zlepší její projasnění a pevnost. Budete vypadat o několik let mladší!

Time Reversing Intense 55+

Ztrácíte estrogen a pleť postupem času přichází o tuk a objem; bohatší zvláčňující krém tedy pomáhá zabránit ztrátě vody a zastavit tvorbu dalších vrásek. Rostlinné přísady, jako extrakt ze sójových bobů, mají silné účinky podobné estrogenu, pomáhají obnovit a posílit pleť.
Denní a noční krém obsahují tři přírodní aktivní látky, které bojují proti hormonálnímu stárnutí, posilují dermální strukturu pleti a obnovují zásadní vlastnosti pleti, které postupem času slábnou. Perfektní péče pro pleť po menopauze.

Bioclinic – Pro každý věk

Bioclinic je první kosmeceutická řada od Oriflame, která nabízí vysoce efektivní a progresivní péči s vědeckými a inovativními řešeními nejběžnějších problémů pleti.
Pleť negativně ovlivňují různé environmentální, hormonální a fyzické faktory. V jejich důsledku může pleť postupně ztratit schopnost regenerace, takže se již nedokáže dostatečně bránit každodenním výzvám. Inovace Bioclinic působí na buněčné úrovni a pomáhají opravit mechanismy bio obrany, čímž zajišťují optimální stav pleti.

Zdroj Oriflame