Nejčastěji kladené otázky zájemců o registraci

Seznámí mě někdo s novými produkty a jejich vlastnostmi?

Jistě od toho jsou každý měsíc školení pořádaná firmou, kde se seznámíte se sortimentem výrobků, novinkami a dozvíte se praktické rady a tipy. Školení je několik druhů od bezplatných po placená, od začátečnických pro pokročilé.

Kde se dozvím, jak mám správně komunikovat se zákazníky a jak jim nabízet zboží?

Společnost Oriflame pravidelně pořádá školení „Prodejní dovednosti“, na které se můžete přihlásit.

Ještě nejsem plnoletý/á, ale rád bych si přivydělal/a při studiu, je to vůbec možné?

Ano! Oriflame myslí na každého, tedy i na studenty. Smlouvu kosmetického poradce můžete podepsat jakmile dosáhnete 15 let věku. Více informací vám poskytne kosmetický poradce nebo se můžete obrátit na naši infolinku 271 024 111.

Když podepíši smlouvu, musím povinně získávat další nové členy?

Ne. S Oriflame si můžete vybrat formu spolupráce. Buď můžete výrobky kupovat jen pro svou potřebu, nebo je můžete prodávat a nebo se rozhodnete budovat si vlastní skupinu kosmetických poradců. Záleží jen na vás!

Bojím se, že když někoho oslovím a nabídnu mu výrobky nebo spolupráci, odmítne.

Obchodníkem se nikdo nerodí. Každý se musíme učit a od toho slouží firemní školení zaměřená na prodejní dovednosti. Samozřejmě, že uslyšíte nějaké to „ne“, nikdy si to ale neberte osobně! Pamatujte si, že v Oriflame vše závisí jen na vás a vaše možnosti jsou neomezené. Uvidíte, že až projdete potřebná školení, uslyšíte „ne“ stále méně často!

Pokud se stanu kosmetickým poradcem Oriflame, budu muset povinně pravidelně odebírat zboží v určité hodnotě?

U Oriflame nejste limitován žádným konkrétním objemem nákupu. To znamená, že nemusíte podat povinně objednávku v určité výši. Jako poradce může být buď aktivní nebo neaktivní.
Aktivní je ten, který podal alespoň jednu osobní objednávku (je jedno v jaké výši s bodovou hodnotou) během posledních tří po sobě katalogových období. Aktivnímu poradci zasílá firma pravidelně vždy každé katalogové období zdarma firemní tiskoviny s informacemi o všech novinkách a výhodách (katalog, Svět Oriflame, ceník a objednávkový formulář).
Neaktivní kosmetický poradce je ten, který nepodal žádnou osobní bodovanou objednávku za poslední tři katalogové období. Podáním objednávky se neaktivní poradce stane opět aktivním.

Může se stát kosmetickým poradcem každý? Nedochází pak ke zneužití jména Oriflame?

Kosmetickou poradkyní se může opravdu stát každý člověk starší 15 let, který se rozhodne při vstupu dodržovat etický kodex.
V minimálních případech jsme se setkali se zneužitím jména Oriflame porušování tohoto kodexu. V případě porušení kodexu společnost ukončí s kosmetickou poradkyní obchodní vztah. Kontrolním mechanismem je tu například zákaznická linka Oriflame.

Komu mám zboží nabízet? Jaká je cílová skupina zákazníků?

Z katalogu Oriflame si vybere každý! Sortiment výrobků je široký. Nabízíme přípravky péče o pleť, tělo, vlasy, dekorativní kosmetiku, vůně i výrobky pro děti. V každé z těchto kategorií naleznete výrobky levné i výrobky ve vyšší cenové relaci. V katalogu naleznete každý měsíc zajímavé ceny a lákavé akce. Neváhejte a podívejte se na: Výrobky/O výrobcích. Zde uvidíte rozdělení na výše uvedené kategorie a výrobky v kategoriích obsažené.

Budu se mít na koho obrátit o radu či pomoc? Pomůže mi někdo v začátcích? Bude mě někdo vést a plánovat mi výši prodeje?

Samozřejmě! Pomocnou ruku naleznete hned na několika místech. Tím prvním, na koho se můžete obrátit je kosmetický poradce, který vás k Oriflame přivedl. Věřte, že mu na vás záleží a rád vám pomůže a poradí s jakýmkoliv dotazem či problémem. Obrátit se můžete také na zaměstnance firmy a to buď na regionálního manažera nebo na zákaznický servis. 

Kontakt

Pavla Vrečková - direktorka Oriflame
sídlo:
Revoluční 770
Rožnov pod Radhoštěm
75661

pobočka:
Studio kosmetického poradce Oriflame 830
Vsetínská 1410
Valašské Meziříčí
757 01

+420.608270719

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na https://www.oriflame.cz

Vytvořeno službou Webnode